ad
x
राजनीति

काँग्रेस पनि वामपन्थीसँगै समाजवादको यात्रामा जान्छ भने स्वागत छ : खनाल

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एकीकृत समाजवादीका सम्मानित नेता झलनाथ खनालले काँग्रेस पनि वामपन्थीहरुसँगै समाजवादको यात्रामा जान्छ भने स्वागत गरिने बताएका छन् । नेकपा संस्थापक नेता नरबहादुर कर्माचार्यको स्मृतिमा आयोजित नेपालमा समाजवाद ः चुनौति र सम्भावना विषयक कार्यक्रममा बोल्दै नेता खनालले काँग्रेस कम्युनिस्ट दुवै मिलेमा समाजवादको यात्रामा सजिलै पुगिने बताए ।


‘काँग्रेस पनि वामपन्थी सँगै समाजवादको यात्रामा जान्छौ भने स्वागत छ’ खनालले भने, ‘होइन हामी यस्तै उस्तै  हो हामीले कहिलेकाँही प्रजातान्त्रिक समाजवाद भन्छौ वाद साद बीपीले ल्याइदिनुभयो । अब म एउटै छु, रामचन्द्र पौडेल हुँ, अरुले बिर्सिहाले भन्नुहुन्छ भने जो जो समाजवादको यात्रामा जान तयार छौं ती अगाडि बढौं।’ 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।