ad
x

कारबाट पेस्तोल बरामद

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

धनुषाको सिमावर्ती क्षेत्रबाट अमेरिकन पेस्तोलसहित तीनजना भारतीय नागरिकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । सोमबार धनुषाको महिनाथपुरस्थित नेपाल–भारत सिमा नाकाबाट पक्राउ पर्नेमा भारत बिहारको मुजफ्फरपुर–७ स्थित साहेबगन्ज बस्ने २९ वर्षीय राहुल रञ्जन, २० वर्षीय उज्वलकुमार र २६ वर्षीय संजयकुमार रहेको धनुषा प्रहरीले जनाएको छ ।


सशस्त्र प्रहरी निरीक्षक दिलेन्द्र खत्रीको कमाण्डमा खटेको प्रहरी टोलीले धनुषाको विदेह नगरपालिका वडा नम्बर १ स्थित महिनाथपुर तर्फ सीमानाकामा जकपुरधामबाट भारततर्फ जाँदै गरेको बि आर ०६ एपी ३००८ नम्बरको मारुती सुजुकी कारलाई चेकजाँच गर्नेक्रममा कारको अगाडीको सिट मुनिबाट मेड इन युएसए लेखिएको ७.६५ राउण्ड एक थान लोड भएको पेस्तोल बरामद गरेको हो ।हतियारसहित पक्राउ परेका अभियुक्तहरूलाई आवश्यक कारवाहीका लागि इलाका प्रहरी कार्यालय खजुरीमा पठाइएको जनाएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।