ad
x

ट्रेलरमा यस्तो देखियो फिल्म ‘दोख’

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

२४ असारबाट सार्वजनिक प्रदर्शनमा आउने फिल्म ‘दोख’ को ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ । ३ मिनेट २४ सेकेन्डको ट्रेलरमा फिल्मका केही मुख्य दृष्यले समेटिएका छन् । ट्रेलरमा क्रान्ति, राजनीति र सामुदायिक वनका लागि गरिएको संघर्ष देखाउन खोजिएको छ ।


अनुप बरालको निर्देशनमा बनेको ‘दोख’ सशस्त्र द्वन्द्वकालको परिवेशमा निर्माण भएको फिल्म हो । राजन कठेतको लेखन रहेको फिल्ममा दीया मास्के, मनिष, लोकमणि सापकोटा, माओत्से गुरुङ, राज थापा काउछा, सुरज मल्ल, रोय दिभ, कमल देवकोटा, साजन थापामगर लगायतका कलाकारको अभिनय छ ।सविन ज्ञवाली र मनोज अधिकारी निर्माता रहेको फिल्ममा भीम न्यौपाने, ओम गुरुङ, रञ्जु वाग्ले थापा कार्यकारी निर्माताको रुपमा छन् । फिल्मको एसोसिएट निर्माताको रुपमा सन्तोष पाठक, धर्म अधिकारी, प्रविन पाठक, सुमिता आचार्य, दिपक खनाल, युवराज भट्टराई जोडिएका छन् । शैलेन्द्र डी.कार्कीको छायाङ्कन रहेको फिल्मलाई निमेष श्रेष्ठले सम्पादन गरेका हुन् ।

Start at 0:00

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।