शुक्रबार, २६ जेठ २०८०
ताजा लोकप्रिय

न्युजिल्याण्डविरुद्ध इंग्ल्याण्डको क्लिन स्वीप

सोमबार, १३ असार २०७९, २१ : १६
सोमबार, १३ असार २०७९

तेस्रो टेस्टको अन्तिम दिनमा ७ विकेटको जित हासिल गर्दै इंग्ल्याण्डले न्युजिल्याण्डविरुद्धको शृङ्खला ३-० ले क्लिन स्वीप गरेको छ । जीतका लागि २९६ रनको लक्ष्य पाएको घरेलु टोलीलाई अन्तिम दिनमा ११३ रन मात्र चाहिएको थियो । इंग्ल्याण्डले मात्र ६५ मिनेटमा उक्त लक्ष्य पछ्यायो ।

इंग्ल्याण्डका लागि जो रुटले नटआउट रहँदै ८६ रन बनाए भने जोनी ब्रेस्टो ७१ रन बनाउँदै नटआउट रहे । यसअघि ओली पोपले ८२ रन बनाए । न्युजिल्याण्डका लागि टीम साउथी र माइकल ब्रेसवेलले एक(एक विकेट लिए ।

यसअघि न्युजिल्याण्डले पहिलो इनिङमा ३२९ रन बनाएको थियो भने इंग्ल्याण्डले ३६० रन बनाएको थियो । दोस्रो इनिङमा न्युजिल्याण्ड ३२६ रनमा सीमित बनेको थियो । खेलमा १० विकेट लिएका ज्याक लिच प्लेयर अफ द म्याच चुनिए ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

एजेन्सी
एजेन्सी
लेखकबाट थप