ad
x

कोटेश्वरमा सवारी दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

कोटेश्वरमा सवारी दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु भएको छ । सोमबार साँझ भएको दुर्घटनामा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने अर्का एक जना घाइते भएका छन् । कोटेश्वर बालकुमारी जाँदै गरेको बा २ ख १२३१ नम्बरको हायसले  पैदलयात्रुलाई ठक्कर दिएको हो ।


हायसको ठक्करबाट स्याङजाको थेलचुङ घर भएका ५२ वर्षीय देबकुमार सेनको मृत्यु भएको छ । मोटरसाइकललाई  छल्ने क्रममा विपरित दिशाबाट आउँदै गरेको प्रदेश ३-००६ ख ०२९५ नम्बरको ट्रकसँग ठोक्किएको थियो । उक्त दुर्घटनामा रामेछाप नगरपालिका वडा ६ घर भएका हायसका सहचालक २३ वर्षका विमल सुनुवार घाइते भएका छन् भने चालक फरार रहेको जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौंले जनाएको छ । प्रहरीका अनुसार हायसको अगाडिको भाग क्षतविक्षत भएको छ ।  कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।