ad
x

केरला र महाराष्ट्रमा कोरोना सङ्क्रमण दर १५ प्रतिशत माथि

person explore access_timeअसार १३, २०७९ chat_bubble_outline0

भारतमा कोरोना संक्रमितको संख्या लगातार बढिरहेको छ । आइतबार त्यहाँ १५ हजार ५४ नयाँ कोरोना संक्रमित भेटिएका थिए भने १६ जनाको मृत्यु भएको थियो । यही अवधिमा १३ हजार ४ सय ८५ जना सङ्क्रमणमुक्त पनि बनेका छन् । भारतमा हाल ९२ हजार ७२४ सक्रिय कोरोना संक्रमित छन् । यसभन्दा एक दिनअघि ११ हजार ५७८ नयाँ कोरोना संक्रमित भेटिएका थिए भने २५ बिरामीको मृत्यु भएको थियो ।


आइतबार, भारतमा दैनिक सङ्क्रमण दर पनि २.५९ प्रतिशतमा झरेको छ, जबकि साप्ताहिक सङ्क्रमण दर ३.२५ प्रतिशतमा रेकर्ड गरिएको थियो।  हालै भारमा सङ्क्रमण दर ४.३९ प्रतिशत पुगेको थियो । राज्यहरूमा कोरोनाको अवस्थाको कुरा गर्ने हो भने महाराष्ट्र र केरलाको अवस्था झन् खराब हुँदै गइरहेको छ।अघिल्लो दिन महाराष्ट्रमा ६ हजार ४९३ नयाँ कोरोना संक्रमित भेटिएका थिए भने ५ जनाको मृत्यु भएको थियो । प्रदेशमा कोरोना पोजिटिभ दर १६ दशमलव ४८ प्रतिशत पुगेको छ । उता केरलामा पछिल्लो २४ घण्टामा ३ हजार ३ सय ७८ नयाँ कोरोना संक्रमित भेटिएका छन् भने ६ जनाको मृत्यु भएको छ । केरलामा कोरोना पोजिटिभ दर बढेर १७.१९५ पुगेको छ। योसँगै २६ हजारभन्दा बढी बिरामीले कोरोनाको उपचार गराइरहेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।