ad
x

फिल्म ‘के घर के डेरा’ इन्डक्ल्याप

person explore access_timeअसार १४, २०७९ chat_bubble_outline0

दीपेन्द्र के खनाल निर्देशित फिल्म ‘के घर के डेरा’ को छायांकन सकिएको छ । फिल्मको मंगलबार (आज) बाट छायांकन सकिएको हो ।


निर्देशक खनालले सामाजिक संजाल मार्फत फिल्मको इन्डक्ल्याप गरिएको जानकारी दिएका छन् । फिल्मको छायांकन ३३ दिनमा सकिएको हो । काठमाडौंमा विभिन्न स्थानमा गरिएको फिल्म छ ए प्लस इन्टरटेनमेन्टको ब्यानरमा निर्माण भएको हो । फिल्ममा दयाहाङ राई, विपिन कार्की, वर्षा राउत, सुरक्षा पन्त, रविन्द्र झा, लक्ष्मी गिरी, आशान्त शर्मा, प्रभाकर न्यौपाने लगायतका कलाकार मुख्य भूमिकामा छन् । युवराज कार्की कार्यकारी निर्माता रहेको फिल्मको निर्माता शरद श्रेष्ठ, राजीव श्रेष्ठ र किरण महर्जन छन् । सिंगे लामाको कथा रहेको फिल्मको पटकथा तथा संवाद महेश दवाडीले लेखेका हुन् । यही वर्ष रिलिज हुने बताइएको फिल्ममा दीर्घ गुरुङको छायांकन, शंकर थापा स्माइलको संगीत, सुव्रतराज आचार्य र डीपी खनालको गीत छ भने दिर्घ खड्काको सम्पादन रहनेछ । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।