बुधबार, २४ जेठ २०८०
ताजा लोकप्रिय

बुटवलमा जंगली च्याउ खाँदा ६ जना बिरामी

बुधबार, १५ असार २०७९, २२ : ३६
बुधबार, १५ असार २०७९

 बुटवलमा जंगली च्याउ खाँदा एकै परिवारका ६ जना बिरामी परेका छन्। बुटवल उपमहानगरपालिका १२ नयाँ गाउँमा जंगली च्याउ खाँदा एकै परिवारका ६ जना बिरामी भएको प्रहरीले जनाएको छ।  त्यसमध्ये ५ जनाको अवस्था गम्भीर रहेको छ। 

जंगलबाट च्याउ ल्याएर खाएका २८ वर्षीया रिना विक, २८ वर्षीया कमला विक, ८ वर्षकी सुप्रिया विक, ३८ वर्षीय विष्णु विक र ३३ वर्षीया दुर्गा विक  र ५० वर्षीय हुमबहादुर विक बिरामी परेका छन् । जंगली च्याउ खाएर बिरामी परेका उनीहरुलाई पौने ९ बजे आफन्तले अस्पताल पुर्याएका थिए ।

जंगली च्याउ खाएर बिरामी परेकाहरुको अहिले लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटवलमा उपचार भइरहेको बुटवलका प्रहरी नायव उपरीक्षक ठगबहादुर केसीले बताए। 
 

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप