ad
x

डेढ घन्टामा ५० अंकले बढ्यो नेप्से, २ हजार अंकको बिन्दु पार

person explore access_timeअसार १६, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल स्टक एक्सचेञ्ज नेप्सेमा डेढ घन्टाको अवधिमा ५० अंकको वृद्धि आएको छ । नेप्सेमा कारोबार सुरू भएदेखि साढे १२ बजेसम्मको अवधिमा उक्त सुधार आएको हो । यससँगै परिसूचक बढेर २ हजार १२ अंकमा पुगेको छ ।


यसक्रममा यो समाचार तयार पर्दासम्ममा ८० करोड ८७ लाख रुपैयाँ बराबरको २३ हजार २३ लाख ३ हजार कित्ता सेयर किनबेच भएको छ । यसअवधिसम्म नेप्सेमा राष्ट्र उत्थान लघुवित्त वित्तीय संस्थाको सेयर मूल्यमा सकरात्मक सर्किट लागेको छ ।
यसबाहेक, अधिँखोला लघुवित्त वित्तीय संस्था र सीवाईसी नेपाल लघुवित्त वित्तीय संस्थाको सेयर मूल्य ९ प्रतिशतभन्दा बढीले बढेको छ । यसैगरी, अहिलेसम्ममा नेप्सेमा कारोबारमा आएका सबै समूहमा वृद्धि देखिएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।