ad
x

लिभरपुलमै रहने भए सलाह

person explore access_timeअसार १८, २०७९ chat_bubble_outline0

मोहमद शालाहले लिभरपुलसँग तीन वर्षको नयाँ करार गरेका छन् । बीबीसीका अनुसार नयाँ करार अनुसार शालाहले हप्तामा ३ लाख ५० हजार पाउण्ड कमाउनेछन् । योसँगै ३० वर्षीय खेलाडी क्लबको सबैभन्दा बढी कमाउने खेलाडी पनि बनेका छन् ।


इजिप्टका फरवार्डको क्लबसँग मात्र एक वर्षको करार बाँकी थियो । उनी क्लबमा रहने नरहने भन्नेमा द्विविधा रहेको थियो । यो निर्णय उनी र क्लब दुवैका लागि उत्कृष्ट हो । मलाई लाग्छ उनी अब हाम्रो हुन् । यो क्लब उनको हो, लिभरपुलका म्यानेजर योर्गन क्लपले भने ।रोमाबाट लिभरपुल भित्रिएयता पाँच वर्षमा शालाहले क्लबका लाग २५४ खेलमा १५६ गोल गरिसकेका छन् । यस क्रममा उनले च्याम्पियन्स लिग, प्रियिमर लिग, एफए कप, लिगकप, फिफा विश्वकप र युईएफए सुपर कप जितिसकेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।