ad
x

जिससले आर्सनलमा ९ नम्बरको जर्सी लगाउने

person explore access_timeअसार २०, २०७९ chat_bubble_outline0

प्रिमियर लिग क्लब आर्सनलले ब्राजिलियन स्ट्राइकर गाब्रियल जिससलाई अनुबन्ध गरेको छ । आर्सनलले सोमबार जिससलाई अनुबन्ध गरिएको जनाएको छ । २५ वर्षीय स्ट्राइकरले आर्सनलसँग पाँच वर्षको सम्झौता गरेका छन् । उनी २०२७ सम्म आर्सनलमा रहनेछन् ।


आर्सनलले म्यानचेस्टर सिटीबाट जिससलाई अनुबन्ध गरेको हो । जिससले आर्सनलमा ९ नम्बरको जर्सी लगाउने छन् । जिसस २०१६ मा पाल्मीरासबाट सिटी आएका थिए ।  सिटीका लागि जिससले १ सय ५९ प्रिमियर लिगमा ५८ गोल र ३२ असिस्ट गरेका छन् ।



कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।