दिगो बिकासकाे लक्ष्य पूरा गरेकोमा संयुक्त राष्ट्र संघको कार्यालयमा धुलिखेलका नगर प्रमुखको सम्बोधन

person explore access_timeअसार २३, २०७९ chat_bubble_outline0

काभ्रेको धुलिखेलका नगरपालिकाबाट नगर प्रमुखमा २ पटक विजेता बनेका अशोक कुमार ब्यान्जु श्रेष्ठले न्यूयोर्क स्थित संयुक्त राष्ट्र संघको कार्यालयमा सम्बोधन गरेका छन् ।


दिगो विकासमा उच्चस्तरीय राजनीतिक मञ्चको बैठकमा धुलिखेल नगरपालिकाले प्राप्त गरेको गरिबी निवारण, स्वास्थ्य शिक्षा र खानेपानी जस्ता विषयमा उपलब्धि हासिल गरेकोमा विश्वका १६३ देशका प्रतिनिधिबीच नेपालको प्रतिनिधित्व भएकोमा उनले खुसी व्यक्त गरे ।नगरप्रमुख ब्यान्जुले  विगत ५ वर्षको अवधिमा दिगो बिकासको लक्ष्यसहित गरेका कार्यको उच्च मुल्यांकन सहित जुलाई ६ का दिन नेपालकै प्रतिनिधित्व गर्दै उनी न्यूयोर्क पुगेका हुन् ।साथै उनले सो अवसर धुलिखेल र सम्पूर्ण धुलिखेलवासीको माया सहयोगले दिगो विकासको लक्ष्य पूरा भएको बताए । उनले आफ्नो पालिका र देशको बारेमा विचार राख्ने अवसर दिएकोमा राष्ट्र संघका आर्थिक तथा सामाजिक परिषदका अध्यक्षलाई धन्यबाद समेत दिए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।