खाना बार

यसरी बन्छ ‘जार स्पेसल चिकेन छोइला मःम’

person explore access_timeसाउन १४, २०७९ chat_bubble_outline0

मःम भन्ने बित्तिकै मुखमा पानी नआउने नेपाली कमै होलान् । अझ सहरी क्षेत्रमा युवा जमातमा त मःम लोकप्रिय नै छ । आज रातोपाटीको ‘खाना बार’ सेग्मेन्टमा मःमको चर्चा गरौं ।


स्वादमा मिठो अनि भिन्नभिन्न परिकारमा पाइने मःम मध्ये ‘जार स्पेसल चिकेन छोइला मःम’ पनि एक हो । जुन मःम मध्यबानेश्वरको जार रेस्टुरेन्टले आफ्नो ‘स्पेसल डिस’को रुपमा पस्कने गरेको छ । स्टिम, कोथे, चिल्ली, फ्राइड, झोल, तन्दुरलगायतका परिकारभन्दा भिन्न स्वादको मःम हो ‘चिकेन छोइला मःम’ ।स्टिम मःम तयार भइसकेपछि तयार गरिने चिकेन छोइला मःम कसरी तयार गरिन्छ र यसमा के–के सामग्री आवश्यक पर्छ त ? हेरौं जार रेस्टुरेन्टका हेड सेफ रगबहादुर ओलीको सहयोगमा तयार यो भिडियो ःआवश्यक सामग्री
छोइला मसला
धुलो खुर्सानी (सुख्खा रातो)
मस्टार्ड ओइल
क्युमिन पाउडर
गार्लिक एण्ड जिन्जर पेस्ट
ग्रीन गार्लिक

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।