ad
x

लिभरपुल बराबरीमा रोकियो

person explore access_timeसाउन २१, २०७९ chat_bubble_outline0

प्रिमियर लिग नयाँ सिजनको पहिलो खेलमा लिभरपुलले बराबरी खेलेको छ । शनिबार भएको सिजनको पहिलो खेलमा लिभरपुलले फुलहमसँग २–२ गोलको बराबरी खेलेको हो ।  घरेलु मैदानमा भएको पहिलो खेलमा फुलहमले लिएको २–० गोलको अग्रतालाई उल्टाउँदै लिभरपुलले बराबरी खेलेको हो । 


खेलको ३२ औं मिनेटमा आलेक्सन्डर मिट्रोबिकले फुलहमका लागि अग्रता दिलाए । ६४ औं मिनेटमा ड्रविन नुन्जेले गोल गर्दै लिभरपुललाई बराबरी दिलाए ।  ७२ औं मिनेटमा आलेक्सान्डरले पेनाल्टी मार्फत गोल गर्दै फुलहमलाई २–१ को अग्रता दिलाए । ८० औं मिनेटमा मोहम्द सलाहले गोल गर्दै टिमलाई हारबाट जोगाए । यो बराबरीसँगै लिभरपुल र फुलहमले पहिलो खेलबाट १–१ अंक जोडेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।