ad
x

यू–१७ टोलीका लागि ४५ खेलाडी छनोट

person explore access_timeसाउन २१, २०७९ chat_bubble_outline0

यू–१७ राष्ट्रिय टोलीको प्रारम्भिक टोलीमा ४५ खेलाडी छनोट भएका छन् । सातदोबाटोस्थित एन्फा कम्प्लेक्समा भएको छनोट प्रक्रियापछि बन्द प्रशिक्षणका लागि खेलाडी छनोट गरिएको हो ।


छनोट भएका खेलाडीले सोमबार दिउँसो २ बजे एन्फा कम्प्लेक्समा सम्पर्क गर्नुपर्नेछ ।
प्रारम्भिक टोली-अभिषेक थोकर (रौतहट), अंकित गुरुङ (एन्फा एकेडेमी बुटवल), असिमजंग कार्की (एन्फा एकेडेमी धरान), विक्रम तामाङ (झापा), विनोद केसी (एन्फा एकेडेमी बुटवल), धनसिंह विक (सुर्खेत), धिरक विक (सुर्खेत) । धनकुटा), दीपक थापा मगर (एन्फा एकेडेमी धरान), दोलक बहादुर थापा मगर (एन्फा एकेडेमी धरान), गौरव महर्जन (काठमाडौं), हरिश भट्ट (कैलाली), जनप्रकाश बम (कालिकोट), कृषल मोक्तान (एन्फा एकेडेमी धरान), कुशल देउवा (कञ्चनपुर), लच्छु थापा (तनहुँ), मदन पौडेल (ओखलढुंगा), मानव पोखरेल (मोरङ), मार्शल शाही (काठमाडौं), मिरक लिङ्देन (झापा), मुकेश घर्ती (सुर्खेत), निखेल सुनार (एन्फा एकेडेमी बुटवल), निरञ्जन (एन्फा एकेडेमी) धामी (कैलाली), निर्देश राई (पाँचथर), निरोज कार्की (झापा), निशान्त तामाङ (झापा), पाल्देन गुरुङ (झापा), प्रशान्त लक्ष्सम (झापा), अघिल्लो सुनुवार (एन्फा एकेडेमी, धरान), प्रितम कार्की (एन्फा एकेडेमी बुटवल) ), राहुल बेलबासे (एन्फा एकेडेमी बुटवल), रितेश थापा मगर (एन्फा एकेडेमी धरान), रुबिन बोगटी (दोलखा), समिर चन्द (एन्फा एकेडेमी बी) उत्वल), समिर तामाङ (बारा) सरोज दर्लामी (एन्फा एकेडेमी बुटवल), सिजल राई (सुनसरी), सिमन्त थापा (एन्फा एकेडेमी धरान), सोहन स्याङ्ताङ (एन्फा एकेडेमी धरान), सुवास गुरुङ (स्याङ्जा), सुविन खड्का (एन्फा एकेडेमी) धरान), सुजात डंगोल (काठमाडौं), सुजात खड्का (एन्फा एकेडेमी धरान), सुशील तामाङ (धादिङ), उनिश बुढाथोकी (एन्फा एकेडेमी धरान), उनिश मगर (झापा)​

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।