आइतबार, २४ मङ्सिर २०८०
ताजा लोकप्रिय

बुमराहले एसिया कप गुमाउने

मङ्गलबार, २४ साउन २०७९, १६ : ०४
मङ्गलबार, २४ साउन २०७९

भारतका तीव्र गतिका बलर जसप्रित बुमराहले ढाडमा लागेको चोटका कारण एसिया कप गुमाउने भएका छन् । चोटबाट मुक्त हुनका लागि केही समय आराम गर्नुपर्ने भएकाले उनले एसिया कप खेल्न नपाउने भएका हुन् ।

‘जसप्रित बुमराह ढाडमा लागेको चोटका कारण एसिया कप खेल्ने छैनन् । उनी हाम्रो मुख्य बल हुन् । हामी उनी टी–२० विश्वकप अघि खेलमा फर्किउन् भन्ने चाहन्छौँ । हामी एसिया कप लागि जोखिम मोल्न चाहँदैनौँ,’ एक शीर्ष बीसीसीआई अधिकारीले पीटीआईसँग भने ।

बुमराहले पछिल्लो पटक इंग्ल्याण्डविरुद्धको एकदिवसीय शृङ्खला खेलेका थिए । उनलाई वेस्ट इन्डिज र जिम्बावेविरुद्धको शृङ्खलाका लागि आराम दिइएको छ । गत हप्ता पीडा बढेपछि बैंग्लुरुमा उनले परीक्षण गराएका थिए । जहाँ ढाडमा समस्या देखिएको थियो । केही वर्षअघि पनि बुमराहलाई ढाडमा समस्या देखिएको थियो ।

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकको बारेमा

एजेन्सी
एजेन्सी
लेखकबाट थप