एनएसएलको विषय अघि सार्न समिति गठन

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

फ्रेन्चाइज फुटबल नेपाल सुपर लिग (एनएसएल) को बारेमा निर्णय गर्न अखिल नेपाल फुटबल संघ (एन्फा) ले अध्यक्ष पंकज नेम्वाङको संयोजकत्वमा कमिटि गठन भएको छ । जारी एन्फाको दोस्रो कार्यसमिति बैठकले नेम्वाङको संयोजकत्वमा गरेको हो ।


कमिटीको सदस्यमा एन्फा उपाध्यक्ष दिपक खतिवडा, कुमार केसी र सदस्य टिका लामा, मनिराज विष्ट, रविन्द्र चन्द र पुरुषोत्तम थापा छन् । ‘एनएसएलको कुरा अघि बढाउन समिति गठन भएको छ । एनएसएल हुने नहुने विषय यसै समितिको भरमा छ,’ बैठकमा सहभागि एक सदस्यले रातोपाटीलाई भने ।पूर्व अध्यक्ष कर्मा छिरिङ शेर्पा कार्यसमितिले एनएसएल आयोजक नेपाल स्पोर्टस म्यानेजमेन्ट एण्ड इभेन्ट कम्पनीलाई भदौ २५ देखि कात्तिक ५ गतेसम्म प्रतियोगिता गर्न स्वीकृत दिएको थियो । नयाँ कार्यसमितिले उक्त निर्णयलाई थाति राखेको थियो । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।