एमालेद्वारा केन्द्रीय सदस्यको जिम्मेवारी हेरफेर

person explore access_timeसाउन २६, २०७९ chat_bubble_outline0

एमाले सचिवालय बैठकले केही केन्द्रीय सदस्यहरुको जिम्मेवारी हेरफेर गरेको छ । बिहीबारको निर्णयानुसार रामदयाल मण्डललाई मधेस प्रदेशको सहइन्चार्ज बनाइएको हाे ।  


यस्तै सरोज यादवलाई महोत्तरी जिल्ला, प्रमोदनारायण यादवलाई धनुषा जिल्ला सहइन्चार्ज, भीम कार्कीलाई भूमि व्यवस्था विभागको उपप्रमुख  र कृष्ण थापालाई कास्की जिल्ला इन्चार्जको जिम्मेवारी दिइएको एमालेले जनाएको छ । बैठकले तीनवटा केन्द्रीय विभाग पनि गठन गरेको छ । जसअनुसार, भौतिक पूर्वाधार तथा यातायात व्यवस्था विभाग, शहरी विकास विभाग र भूमि व्यवस्था विभाग रहेका छन् ।
 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।