चुनावकै दिन विश्वकपको उद्घाटन हुने निश्चित

person explore access_timeसाउन २७, २०७९ chat_bubble_outline0

फिफा विश्वकप फुटबलको उद्घाटन र  पहिलो खेल निर्धारित मितिभन्दा एक दिन अगाडि हुने निश्चित भएको छ । विश्वकपको पहिलो दिन नोभेम्बर २० मा कतार र इक्वेडरबीचको खेल हुने फिफाले आधिकारिक रुपमा जानकारी दिएको छ।  


यसअघि कतार फुटबलले यसअघि २१ नोभेम्बरमा उद्घाटन र त्यससम्बन्धी खेल हुनेगरी तालिका तय गरेको थियो । उद्घाटनको दिन अन्य खेलहरु पनि हुने तालिका रहेका कारण कतारले २० नोमेम्बरमा खेल गर्ने भएको हो । सामान्यतया प्रतियोगिताको पहिलो खेलको किक अफ हुनुअघि उद्घाटन समारोह गरिन्छ । नोमेम्बर २१ तारिखमा सेनेगल र नेदरल्यान्ड्सबीचको समूह ‘ए’को खेल र समूह ‘बी’को इल्यान्ड र इरानबीचको खेल हुनेछ ।एक दिन पहिले आयोजना गर्नका लागि फिफाका छ वटा क्षेत्रीय कन्फेडेरेसनका प्रमुख र अध्यक्ष जियानी इन्फान्टिनोले मतदान गर्नुपर्ने थियो । त्यसमा कतारले अनुमती पाएको हो । विश्वकपको पहिलो दिनमा अर्थात मंसिर ४ गते नै नेपालमा आम चुनाव हुँदैछ । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।