‘कच्चा बदाम’ गर्ल विवादमा

person explore access_timeसाउन २८, २०७९ chat_bubble_outline0

सोसल मिडिया इन्फ्लुएन्सर अञ्जली अरोराको भएको दाबी गर्दै अहिले सामाजिक सञ्जालमा एउटा एमएमएस निकै भाइरल भइरहेको छ । अञ्जलीले यसबारे प्रतिक्रिया दिएकी छिन् । आफ्नो प्रतिक्रियामा उनले भनेकी छन्, ‘यस्ता भिडियो भाइरल गरेर मलाई बदनाम गर्ने प्रयास भइरहेको छ ।’


एक अन्तर्वार्तामा कुरा गर्दै उनले भनिन्, ‘ठीक छ, तिमी कसैलाई बदनाम गर्न चाहन्छौँ । भनिन्छ कि जब कसैको बराबरी गर्न नसकेपछि उसलाई बदनाम गर्न थाल्छ, त्यही भइरहेको छ । थाहा छैन यी मान्छेहरु के गर्न चाहन्छन् । मेरो नाम र फोटो राखेर भन्छन् यिनी अञ्जली हो भन्छन्, मलाई थाहा छैन किन यस्तो गर्दैछन् ।’‘उसको पनि परिवार छ तर सबै भिडियो हेर्ने मेरो पनि परिवार छ भनेर ती मानिसहरूले सोच्दैनन्। यी सबै देख्दा मलाई लाग्छ किन यी मानिसहरूले यसो गरिरहेका छन्। जुन भिडियोमा म छैन, भ्यूज प्राप्त गर्नलाई किन यति धेरै फैलाइरहनुभएको छ ?,’ उनले भनेकी छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।