भारतका वारेन बफेट भनिने चर्चित सेयर व्यावसायी राकेशको निधन

person explore access_timeसाउन २९, २०७९ chat_bubble_outline0

भारतका चर्चित सेयर व्यावसायी राकेश झुनझुनवालाको आइतबार निधन भएको छ । मुम्बईको ब्रिच केन्डी अस्पतालमा उनले अन्तिम सास फेरे ।


राकेश झुनझुनवाला ६३ वर्षका थिए । मिडिया रिपोर्टका अनुसार स्वास्थ्य खराब हुँदा आज बिहान मात्रै उनलाई अस्पताल लगिएको थियो ।भारतका वारेन बफेट भनिने राकेश झुनझुनवालाको आकासा एयरलाइन्सको विमानले यसै महिना पहिलो उडान भरेको थियो । झुनझुनवालालाई त्यति नै बेला सार्वजनिक रुपमा देखिएको थियो । केही रिपोर्टमा उनी पछिल्लो लामो समयदेखि बिरामी भइरहेको भन्ने जानकारीसमेत दिइएको छ ।राकेश झुनझुनवालाले ४०० कर्मचारीसँग यो कम्पनी सुरु गरेका थिए । आकासा एयरलाइन्सको लक्ष्य अर्को वर्ष मार्च महिनासम्म हरेक महिना पौने दुई सय भर्तीसँगै २ हजार कर्मचारी राख्नु थियो ।

अघिल्लो वर्ष भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीसँग राकेश झुनझुनवालाको भेटको तस्बिर पनि सोसल मिडियामा असाध्यै भाइरल भएको थियो । त्यसपछि नै उनको आकासा एयरलाइन्सले सरकारको हरियो झण्डा पाएको खबर आएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।