राजनीतिमाथि व्यङ्ग्य गरिएको तीज गीत ‘ए दिदीबहिनी आफ्नो नेता आफै बन्ने हो’

person explore access_timeसाउन २९, २०७९ chat_bubble_outline0

संचारकर्मी एवं गीतकार केएल पीडितले विकृत राजनीतिमाथि व्यङ्ग्य गरेको तीज गीत ‘ए दिदीबहिनी आफ्नो नेता आफै बन्ने हो’ ल्याएका छन् । संचारकर्मी पीडितको  शब्द, निर्देशन तथा प्रस्तुति रहेको गीतमा माण्डवी त्रिपाठीको स्वर, विपिन आचार्यको लय तथा एरेन्ज छ । 


देशमा गरिखाने अवस्था नभएर परदेश लाग्न बाध्य हुनु परेको, देशमा वेथिती र अव्यवस्था मौलाएको, जनता भोक/रोगले थलिएको तर नेताहरू भने चिल्लो गाडीमा शेयर गर्ने गरेको जस्ता सामाजिक/राजनीतिक सन्दर्भहरूलाई गीतमा सशक्त ढंगले उठाउन गरिएको छ । साथै भ्रष्ट, ठग र रोगी नेताहरूलाई राजनीतिबाट विस्थापित गरी नयाँ पुस्तालाई नेतृत्व लिन आह्वान गरिएको छ । गीतको परिकल्पनाकारमा ई. अनन्तराज घिमिरे रहेका छन् । गीतमा अभिनेता अर्जुन श्रेष्ठ, कमल गाउँले, दक्षिणा सिंह ठकुरी, सुलोचना श्रेष्ठ र भरत श्रेष्ठको अभिनय छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।