निर्देशक तिमिल्सिनाको सह्रानिय काम, आफ्नो सुविधा त्यागेर विद्यालयलाई किने बस

person explore access_timeसाउन ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

पोखरा महानगरपालिकाले सञ्चालन गरेको बहुप्राविधिक शिक्षालयले विद्यार्थी ओसारपसारका लागि आफ्नै खर्चमा गाडी किनेको छ । 


भन्सार छुट गर्न शिक्षा मन्त्रालयलाई आव्हान गरेपनि मन्त्रालयले आलटाल गरेपछि शिक्षालयका निर्देशक लक्ष्मण तिमिल्सिनाले आफ्नो सुविधाको लागि चढ्ने गाडी नकिनेर विद्यार्थीका लागि कलेज बस किनेका हुन् ।'भन्सार छुटको लागि मन्त्रालयसँग पत्रका लागि पटकपटक  आग्रह गर्दा पनि पत्र नदिएपछि आफ्नो गाडी किन्ने रकम पनि त्यसैमा थप गरि कलेज बस किनेको हो ।' निर्देशन तिमिल्सिनाले बताए । तत्कालका लागि आफूलाई भन्दा पनि विद्यार्थीका लागि गाडी आवश्यक देखिएकोले कलेज बस किनिएको  तिमल्सिनाको भनाइ छ । कलेज गाडी खरिदका लागि करिब ३० लाख लागत लागेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।