कुत्सित स्वार्थहरुको व्यवस्थापन महानगरले गरिदेला भन्ने सोच्नु भ्रम हो : बालेन

person explore access_timeसाउन ३०, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौं महानगरपालिकाका मेयर बालेन्द्र (बालेन) साहले आफ्ना कुत्सित स्वार्थहरुको व्यवस्थापन महानगरले गरिदेला भन्ने भ्रममा नपर्न आग्रह गरेका छन् । उनले सामाजिक सञ्जालमा लेख्दै मेयर साहले महानगर कसैलाई हराउने खेलमा नभएर सवैलाई जिताउने खेलमा लागेका बताए ।


उनले लेखेका छन्, ‘पुन: भन्न चाहन्छौँ, व्यवस्थापन हाम्रो स्वार्थहरुको गर्नु पर्ने होइन, फोहोरको हो । आफ्ना कुत्सित स्वार्थहरुको व्यवस्थापन महानगरले गरिदेला भन्ने सोच्नु भएको छ भने त्यो भ्रम हो । त्यसो भन्दैमा कसैलाई हराउने खेलमा महानगर छैन । सबैले जित्ने कार्यक्रम लागू गर्ने योजनामा महानगर छ ।’ उनले सोमबार पनि फोहोर व्यवस्थापनमा सत्तारुढ दलकै स्थानीय नेताहरुले अवरोध गरेको उल्लेख गरेका छन् ।उनले फोहोर व्यवस्थापनमा राज्य संरचना निरीह बनेको टिप्पणी गरेका छन् । उनले लेखेका छन्,  ‘२०० भन्दा बढी प्रहरी परिचालन गर्दा पनि स्थानीयले लुक्दै गुलेली हान्न सक्ने अवस्था किन बन्छ ? पुरै राज्य संरचना यस्तो निरिह किन बन्छ ?’कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।