‘ईभी अटो एक्सपो’ को स्टल बुकिङ खुला

person explore access_timeभदौ २, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपालमै पहिलो पटक आयोजना हुन लागेको ‘ईभी अटो एक्सपो–२०२२’ को स्टल बुकिङ खुला भएको छ । आयोजक नाडा अटोमोबाइल एसोसिएसन अफ नेपालले भदौ १ गतेदेखि ५ गतेसम्मका लागि अटो एक्सपोको स्टल बुकिङ्ग खुला गरिएको जनाएको हो । 
अटो एक्सपो आगामी असोज ६ गतेदेखि ९ गतेसम्म काठमाडौंको भृकुटीमण्डपमा आयोजना हुँदैछ ।  पहिलोपटक ईभी अटो एक्सपो आयोजना गर्न लागेको नाडाले सबै ईभी विक्रेता तथा उपभोक्ताहरुलाई सहभागिताका लागि आह्वान गरेको छ । 
यसअघि भदौ ७ गतेदेखि १२ गतेलाई तोकिएको नाडा अटो एक्सपो–२०२२ सरकारी नीतिका कारण गाडी आयातमा अवरोध भएपछि नाडाले स्थगन गरेको छ । 
 


कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।