राजु श्रीवास्तवको स्वास्थ्य अवस्था पुनः गम्भीर

person explore access_timeभदौ २, २०७९ chat_bubble_outline0

हास्यकलाकार राजु श्रीवास्तवको स्थिति एकपटक पुनः नाजुक भएको छ । बुधबार अबेर रातीदेखि उनलाई पटक–पटक हृदयघात भइरहेको छ । डाक्टरले उनको टाउकाको सिटी स्क्यान गराउँदा दिमागको एउटा हिस्सा सुन्निएको भेटे । उनका दाइ सिपी श्रीवास्तवले भने, ‘दिमाग सुन्निएका कारण पानी पाइएको छ । डाक्टरले स्थिति चिन्ताजनक बताएका छन् ।’ परिवारका सदस्य र थुप्रै आफन्त दिल्लीको एम्स अस्पताल पुगेका छन् ।


१० अगस्ट २०२२ मा राजु श्रीवास्तवलाई हृदयघात भएको थियो । त्यसपछि दिल्ली एम्समा भर्ना गरिएको थियो । उनलाई भेन्टिलेटर सपोर्टमा राखिएको छ । तर उनी अहिलेसम्म होशमा आएका छैनन् । ४ दिन अघि कैलाश खेरले राजुलाई २१ सन्तमार्फत् मृत्युञ्जय जप गराउन भनिएको थियो । परिवार अब धार्मिक आस्थामार्फत राजुको राम्रो स्वास्थ्यका लागि प्रयास गरिरहेका छन् ।बुधबार बेलुकासम्म स्वास्थ्यमा सुधार देखिएको थियोसिपी श्रीवास्तवका अनुसार राजुलाई पछिल्लो चार दिनदेखि ज्वरो आइरहेको थियो । बुधबार बेलुका उनको स्वास्थ्यमा सुधार देखिएको थियो । राजुको आँखाको नानी र घाँटीमा केही क्रियाकलाप देखिन थालेको थियो । आँखाको नानीको हलचललाई डाक्टरले राम्रो मानिरहेका थिए । राजुलाई आइतबारसम्म २० प्रतिशत अक्सिजन सपोर्टमा राखिएको थियो । मंगलबार यसलाई १० प्रतिशत कम गरिएको थियो । अर्थात्, उनको शरीरलाई १० प्रतिशत अक्सिजन सपोर्ट मात्रै आवश्यकता परिरहेको थियो । डाक्टरले उनलाई एक दुई दिनमा भेन्टिलेटरबाट हटाइने जानकारी दिएका थिए । उनलाई नलीमार्फत् दुध दिइएको थियो तर एकपटक स्थिति बिग्रिएपछि परिवारमा चिन्ताको माहौल छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।