लाल सिंह चड्डालाई नेटफ्लिक्सले किन्यो, ८ हप्तापछि हुनेछ रिलिज !

person explore access_timeभदौ १०, २०७९ chat_bubble_outline0

आमिर खानको फिल्मलाई मानिसहरुले व्यग्रताका साथ प्रतीक्षा गर्दथे । तर यो सन् २०२२ हो र कोरोना काल पछि सबै कुरा फेरिएको छ । आमिर खानका प्रशंसक पनि । त्यसैले त लाल सिंह चड्डाले थिएटर्समा दर्शक पाएन र ओटीटी प्लेटफर्ममा खरिददार । तर यस्तो लाग्छ, निर्माता र आमिरको समस्या केही कम भएको छ ।


लाल सिंह चड्डा ओटीटीमारिपोर्टका अनुसार आमिर खानको फिल्म लाल सिंह चड्डाले ओटीटीमा खरिदकर्ता पाएको छ । यसलाई नेटफ्लिक्सले किनेको भन्ने खबर छ । नेटफ्लिक्स आमिरको फिल्म खरिद गर्न निकै उत्साहित छ भनिएको थियो । निर्माताले नेटफ्लिक्सको अगाडि १५० करोडको डिल राखेको थियो । तर नेटफ्लिक्सलाई यो डिल महँगो लागेको थियो र ८०–९० करोडमा कुरा पक्का भएको थियो । तर बक्स अफिसमा यो फेल भएपछि डिल ५० करोडमा आएको बताइएको छ ।यसैबीच अर्को खबर आयो । नेटफ्लिक्सले लाल सिंह चड्डासँग भएको सम्झौता खारेज गरिदियो । उता निर्माताले अर्को डिजिटल प्लेटफर्म खोजे र वुटसँग १२५ करोडमा डिल गर्यो । तर त्यसपछि कहानीमा ठूलो ट्विस्ट आयो । बलिउड हंगामाको रिपोर्ट अनुसार लाल सिंह चड्डा र नेटफ्लिक्सबीच पुनः कुराकानी भयो । दुबै पार्टीले हानीको साटो सम्झौताबाट हुने फाइदा हेरे । आमिरलाई नेटफ्लिक्समार्फत् ग्लोबल रिच मिल्नेछ । यस्तै, ओटीटीमा आउँदा फिल्मको ओभरसिज बिजनेसलाई फाइदा हुनेछ ।

८ हप्तापछि आमिरको फिल्म हेर्न सकिने

आमिरको फिल्म हेर्नका लागि ६ महिना प्रतीक्षा गर्नुपर्दैन । लाल सिंह चड्डा रिलिज डेटबाट ८ हप्तापछि मोबाइलमा हेर्न पाइन्छ भन्ने खबर छ । निर्माताले आफ्नो मूल्य पनि कम गरेको छ । रिपोर्टका अनुसार लाल सिंह चड्डाको नेटफ्लिक्ससँग डिल ८०–१२५ करोड बीच छ । यद्यपि, यो सम्झौताको विषयमा अहिले पनि कुनै आधिकारिक घोषणा भएको छैन । फिल्मको १५ दिनको कलेक्सन ५८.७३ भएको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।