राजु श्रीवास्तवलाई ज्वरो, भेन्टिलेटर हटाउने निर्णयबाट पछि हटे डाक्टर

person explore access_timeभदौ १६, २०७९ chat_bubble_outline0

हास्यकलाकार राजु श्रीवास्तवको स्वास्थ्यमा लगातार उतारचढाव भइरहेको छ । अहिले राजुलाई १०० डिग्री ज्वरो आएको उनका भाइले बताए । यस्तो अवस्थामा चिकित्सकहरूले भेन्टिलेटर नहटाउने निर्णय गरेका छन् । तर उनको मुटुको धड्कन, रक्तचाप र अक्सिजनको स्तर सामान्य रहेको छ । एक दिन अघि, डाक्टरहरूले भेन्टिलेटर हटाउने विचार गरिरहेका थिए। तर, उनलाई फेरि ज्वरो आएपछि डाक्टरले निर्णय बदलेका हुन् ।


हृदयघात भएपछि राजुलाई अगस्ट १० मा दिल्लीको एम्समा भर्ना गरिएको थियो । उनको आईसीयूमा उपचार भइरहेको छ । यसअघि अगस्त १४ गते राजुलाई ज्वरो आएको थियो । त्यसमा ३ दिनपछि सुधार आएको थियो ।त्यसपछि राजुको मस्तिष्कमा सङ्क्रमण देखिएको थियो । आईसीयूमा सङ्क्रमण नफैलियोस् भनेर थप सतर्कता अपनाउन थालिएको छ । दिल्ली एम्समा, एसओडी डा.पद्म श्रीवास्तव र डा.अचल श्रीवास्तवको निरीक्षणमा राजुको उपचार भइरहेको छ। उनको पूरै शरीर ठीकसँग काम गरिरहेको छ। तर, उनलाई अझै होसमा आएका छैनन् ।यद्यपि, हात र खुट्टाको चालमा हल्का वृद्धि छ। अहिले चिकित्सकहरूले उनलाई होसमा ल्याउने काममा ध्यान केन्द्रित गरेको उनका नजिकका आफन्तले बताएका छन् । चिकित्सकका अनुसार उनलाई होस आउन १० दिन वा सोभन्दा बढी समय लाग्न सक्छ । दैनिक भास्कर

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।