टाइगर श्रोफले विमानभित्र रोमान्स गरिसकेका छन्, करण जोहरले भने, ‘मैले गर्दा त समातिएँ’

person explore access_timeभदौ १६, २०७९ chat_bubble_outline0

करण जोहरको च्याट शो कफी विद करणले निकै चर्चा बटुलिरहेको छ । कार्यक्रममा सेलिब्रिटी पाहुनाले मात्रै होइन, करण जोहर आफैँले पनि आफ्नो जीवनबारे खुलासा गरिरहेको देखिएका छन् । अब करणले आफ्नो बारे एउटा यस्तो खुलासा गरेका छन् जुन सुनेर सायद तपाईंलाई पनि अचम्म लाग्ला ।


टाइगरले हावामा गरेका छन् मेकआउटकफी विद करण शोमा यसपटक टाइगर श्रोफ र कृति सेनन देखिने भएका छन् । कफी काउचमा यी दुबै स्टार्स आफ्नो लभ लाइफको विषयमा विभिन्न खालका खुलासा गरिरहेको देखिएका छन् । कृति र टाइगरको अगाडि करणले पनि आफ्नो एउटा गोप्य कुरा सार्वजनिक गरेका छन् ।वास्तवमा शोमा एक र्यापिड फायर राउन्डका बेला करण जोहरले टाइगर श्रोफलाई सोधे, ‘त्यो कुन अचम्मको स्थान हो, जहाँ तपाईंले मेकआउट गर्नुभएको छ ?’ यसमा टाइगरले भने, ‘हावामा.... मलाई लाग्छ यो अचम्मको स्थान होइन, मेरा लागि यो निकै उत्साहजनक हो ।’ टाइगरको यो खुलासामा करण जोहर निकै प्रभावित भएको देखिन्छन् । उनी भन्छन्, ‘ओह ! माइल हाई क्लब ? तिमी पनि सदस्य हौ । मलाई थाहा छैन, मानिसहरु कसरी गर्छन् । हामी यो कार्यक्रमपछि यसबारे कुरा गर्नेछौँ ।’

जब करण जोहरले मेकआउट गरे तब...

करण जोहरले त्यसपछि आफ्नो एउटा दुर्घटनाबारे कुरा गर्छन् । उनी भन्छन्, ‘मेकआउट गर्ने कोसिस गरेको थिएँ तर टोयलेट त्यति ठूलो थिएन । मेरो भाग्य हेर, म समातिएँ, मेरा लागि यो निकै गडबड खालको स्थिति थियो ।’

करणले पहिला पनि आफ्ना सहकर्मीसँग जीवनसाथीबारे आफ्नो अनुभवबारे कुराकानी गरिसकेका छन् । उनले भनेका थिए, ‘मलाई सबैभन्दा ठूलो पछुतो यो कुराको छ कि मैले जीवनमा त्यो पाटोलाई त्यति महत्व दिइनँ । मलाई लाग्छ कि अब त्यसको लागि ढिला भइसकेको छ । जीवनसाथी खोज्नका लागि अब ढिला भइसकेको छ । मलाई के लाग्छ भने एक जीवनसाथीले तपाईंका लागि जे गर्न सक्छ त्यो अभिभावक, बालबच्चाले पुरा गर्न सक्दैनन् । त्यो स्थान तपाईंको पार्टनरका लागि मात्रै हुन्छ, सम्बन्ध रोमान्सका लागि हुन्छ । मेरो जीवनको यो खाली छ र यो कुराको मलाई धेरै नै पछुतो छ ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।