सामसङको ग्यालेक्सी बड्स २ प्रो र ग्यालेक्सी वाच ५ सार्वजनिक

person explore access_timeभदौ १७, २०७९ chat_bubble_outline0

सामसङले नेपाली बजारमा तीन नयाँ उत्पादन सार्वजनिक गरेको छ । कम्पनीले ग्यालेक्सी बड्स २ प्रो, ग्यालेक्सी वाच ५ र वाच ५ प्रो उत्पादन सार्वजनिक गरेको हो । कम्पनीका अनुसार यी उत्पादनहरू हालसालै मात्र नेपालमा सार्वजनिक गरिएको हो ।


दुवै उपकरणहरुले सामसङले निर्माण गरेको विद्यमान इकोसिस्टमको स्तरोन्नति गरेको कम्पनीको दाबी छ । सामसङको ताररहित स्टेरीयो ग्यालेकसी बड्स २ प्रोले तपाईंलाई गहन श्रवणको अनुभव प्रदान गर्ने बताइएको छ ।बड्स २ प्रोले गुणस्तरीय ध्वनि श्रवण गराउँने समेत सामसङको दाबी छ । यसमा जडित ताररहित हाइफाइ २४ बिट अडियो र एक तीक्ष्ण ३६० अडियोले प्रयोगकर्तालाई जस्तै भीडमा बसेर पनि बाहिरको डिस्र्टब नहुने बताइएको छ । यो उत्पादनको बजार मूल्य २७ हजार ९९९ कायम गरिएको छ ।यसैगरी, ग्यालेक्सी वाच ५ र वाच ५ प्रो समेत प्रयोगकर्ताका लागि उपयोगि हुन कम्पनीको भनाइ छ । यी डिभाइसका पहिलेको संस्करणलाई सुधार गरेर अत्याधुनिक बनाउँदै यसको ब्याट्रीको जीवन, टिकाऊ पना लगायतमा सुधार गरिएको छ । दुवै ग्यालेक्सीवाच ५ र वाच ५ प्रोमाभएको बायोएक्टिभ सेन्सरको प्रयोगले प्रयोगकर्तालाई राम्ररी बुझन् सक्ने बनाइएको छ ।

सामसङ वाच ५ को मूल्य ३९ हजार ९९९ रुपैयाँ र वाच ५ प्रोको मूल्य ६४ हजार ९९९ रुपैयाँ छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।