सामसङको ग्यालेक्सी ए१३ लन्च

person explore access_timeभदौ २०, २०७९ chat_bubble_outline0

सामसङले आफ्नो नयाँ उत्पादन सामसङ ग्यालेक्सी ए१३ लन्च गरेको छ। यो फोन ए सिरिज पोर्टफोलियोमा सबैभन्दा किफायती फोन भएको कम्पनीको दाबी छ । क्वाड क्यामेरा सेटअप, लामो समयसम्म चल्ने ब्याट्री, ठूलो स्क्रिन र विस्तारित स्टोरेज जस्ता विशेषता फोनमा रहेको छ ।  क्वाड क्यामेराको माथिल्लो भागमा ५० मेगापिक्सेलको मेन क्यामेरा छ, जसमा ५ मेगापिक्सेल अल्ट्रावाइड र २ मेगापिक्सेल डेप्थ र म्याक्रो सेन्सरहरू छन् । साथै अगाडि ८ मेगापिक्सेल सेन्सरहरू छन् । 


यो फोनमा भएको स्टोरेजको विकल्पहरूले सामान्य रूपमा डेटा र कन्टेन्टकोलाइ राम्रो ब्याकअप बनाउने कम्पनीको भनाइ छ ।  सामसङ नेपालका निर्देशक प्रणय रत्न स्थापितले भने, ‘ग्यालेक्सी ए१३ हाम्रो पोर्टफोलियोमा उत्कृष्ट थपिएको छ। यो यन्त्र युवा सिर्जनाकर्ताहरूका लागि एकदमै उपयुक्त छ, जसले सामाजिक प्लेटफर्महरूमा सधैं आफ्नो र आफ्नो सीपको बारेमा अभिव्यक्ति दिन्छन्।’
२१ हजार ४९९ बाट सुरु हुने मूल्यमा सबै सुविधा भएकाले युवाहरूका लागि यो ठूलो प्रोत्साहन हुने कम्पनीको विश्वास छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।