के चन्दु चायवालाले छोडेका हुन् ‘द कपिल शर्मा शो’ ?

person explore access_timeभदौ २३, २०७९ chat_bubble_outline0

चर्चित कमेडी शो ‘द कपिल शर्मा शो’ फेरि एकपटक दर्शकलाई मनोरञ्जन दिने तयारीमा छ । केही दिनअगाडि कृष्णा अभिषेक र भारती सिंहले शो छोडेको खबर बाहिर आएको थियो । अहिले भने शोमा अर्का कलाकार चन्दु चायवाला अर्थात चन्दन प्रभाकरले छोडेको खबर चर्चामा छ ।


चन्दन प्रभाकर शोमा आफ्नो क्यूट अनुहारका कारण दर्शकको प्रिय छन् । उनले गर्ने कमेडीले दर्शकको मन जित्ने गरेको छ । कपिल शर्माले हालै अस्ट्रेलिया टुर गरेका थिए । उस समयको पछिल्ला तीन शोमा कपिलको साथमा प्रभाकर देखिएका थिइनन् । सोही कारण पनि दर्शकले प्रभाकरले शो छोडेको अनुमान गरिरहेका छन् ।कपिल र प्रभाकरको मित्रता निकै पुरानो हो । शो अगाडि पनि उनीहरु एक अर्काेसँग काम गर्थे । केही अगाडि कृष्णा अभिषेकले छोडेको खबर पनि यसरी नै बाहिरिएको थियो । त्यसपछि भारतीले छोडेको समाचार आयो । शोको नयाँ सिजन १० सेप्टेम्बरदेखि सुरु हुँदैछ । यस शोमा कपिलको अलवा अर्चना पूरन सिंह, सिद्धार्थ सागर, कीकू शारदा, सृष्टि रोडे, सुमोना चक्रवर्तीसहित केही नयाँ अनुहार देखिनेछन् । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।