बुटवलमा विद्यालय जान निस्केका तीन बालक बेपत्ता

person explore access_timeभदौ २५, २०७९ chat_bubble_outline0

रुपन्देहीको बुटवलमा शुक्रबार विद्यालय जान निस्केका तीन जना बालक बेपत्ता भएका छन् । बेपत्ता हुनेमा बुटवल उपमहानगर पालिका वार्ड-११ न्यु दर्गानगर बस्ने वर्ष १४ का सागर पौडेल, वर्ष १५ का प्रदीप पन्थी र वर्ष १६ का समीर लम्साल रहेको आफन्तले बताएका छन् ।


उनीहरू बुटवलको-११ देवीनगरमा रहेको नवीन औद्योगिक कदर बहादुर स्कुलमा कक्षा ९ पढ्ने विद्यार्थी हुन् । हिजो विद्यालय जान्छौँ भनेर हिँडेका बालकहरू सम्पर्कमा नआएपछि परिवारले खोजतलासको लागि इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलमा निवेदन आफन्तहरूले दिएका छन् । पौडेलका मामा राजु पन्थीले बच्चाहरू अपहरण गरेर बन्धन भएको आशङ्का गरे । उनले भान्जा पौडेलसँग भएको फेसबुक च्याटमा कुरा गर्दा कसैले तिनाउ पुलमा लगेर केही वस्तु सुँघाएपछि अहिले कोठामा राखेको तर कुन कोठा कहाँ भन्ने आफूहरूले पत्ता नपाएको बताएको रातोपाटीलाई जानकारी दिए । यता इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रमुख डीएसपी ठगबहादुर केसीले हराएका बच्चाहरूको खोज तलास  सुरु भएको बताए । उनले रातोपाटीसँग भने, 'हामीले सबै खोजतलास सुरु गरेका छौँ । उनीहरुको छिट्टै पत्ता लाग्छ।' कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।