प्रवासी एकता मञ्च जापानको अध्यक्षमा सिलवाल चयन

person explore access_timeभदौ २६, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा एकीकृत समाजवादी निकट प्रवासी नेपाली एकता मञ्च जापानको भेलाबाट दोर्ण सिलवाल अध्यक्षमा चयन भएका छन् । 
पार्टीका स्थायी कमिटी सदस्य तथा प्रवास इञ्चार्ज श्रीप्रसाद शाहको प्रमुख आतिथ्यतामा जुम अनलाइन मार्फत भएको भेलाबाट सिलवालको अध्यक्षतामा २३ सदस्यीय कमिटी गठन गरिएको हो । 


 कमिटीको तीन जना उपाध्यक्षहरुमा मञ्जु गिरी, तिलक दाहाल, हरि लामिछाने रहेका छन्।त्यस्तै सचिव टक्कर कुँवर, उपसचिव सचिन नेम्वाङ र कोषाध्यक्ष श्रीकृष्ण अर्याल चयन भएका छन्।त्यसैगरी भेलाले माधव आचार्य, एसपी कपिल, भुवन घिमिरे, बिष्णु थपलिया, डिल्ली पौडेल, बिनोद दाहाल, बिश्वास न्यौपाने, निर्प कुँवर, शिक्षा सत्याल, रत्ना कुवँर, सुमित रोकाया,दिनेश खनाल,रेयन भट्टराई,कृष्ण धमला, नकुल तिमिल्सिना, प्रल्हाद अधिकारी, जनकराज मंडेल, तुलराज पाण्डेलाई सदस्यको जिम्मेवारी दिएको छ। कमिटीको सल्लाहकारमा राजेन्द्र भट्टराई, दीनेशराज ज्ञवाली, राजु कार्की गरिएको छ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।