श्वेताले गर्भावस्थाको फोटो पहिलो पटक गरिन् सार्वजनिक

person explore access_timeअसोज २, २०७९ chat_bubble_outline0

अभिनेत्री श्वेता खड्काले गर्भवती भएको फोटो पहिलो पटक सार्वजनिक गरेकी छिन् । उनले आफ्नो आधिकारिक इन्स्टाग्राम अकाउन्टमा दुईवटा तस्बिर पोस्ट गरेकी छिन् । तस्बिरमा श्वेताले कालो पहिरन लगाएकी छिन् भने उनका श्रीमान् विजयन्द्र सिंह रावत निलो सर्ट र कालो पाइन्टमा देखिएका छन् । यी दुई निकै खुसी देखिएका छन् ।


उनले फोटो पोस्ट गर्दै विभिन्न ह्यासट्यागसमेत प्रयोग गरेकी छिन् । ‘प्रेगनेन्सी पिक्चर्स’, ‘वर्किङमम’, ‘बेबी बम्प’, ‘ब्लेस्ड’ लगायतका कि–वर्ड प्रयोग गरेकी छिन् । उनको यो पोस्टमा हालसम्म ३ सय बढीले बधाई तथा शुभकामनासहित कमेन्ट गरेका छन् भने लगभग ११ हजारले लाइक गरेका छन् ।श्वेताले कार्तिकतिर आफ्नो पहिलो सन्तान जन्माउने अपेक्षा गरिएको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।