बुधबार, १८ माघ २०७९
ताजा लोकप्रिय

यी हुन् स्थानीय चुनावमा खर्च विवरण नबुझाउने नगर प्रमुख/उपप्रमुखका उम्मेदवार (विवरणसहित)

३ हजार बढीलाई ४ लाख ५० हजार जरिवाना
मंगलबार, ०४ असोज २०७९, १० : १०
मंगलबार, ०४ असोज २०७९

निर्वाचन आयोगले गत स्थानीय तहको निर्वाचनमा खर्च विवरण नबुझाउने, ढिलो गरी बुझाउने नगर प्रमुख तथा उपप्रमुखका उम्मेदवारलाई जनही ४ लाख ५० हजारका दरले जरिवाना गरेको छ । खर्च बिवरण नबुझाउने तथा ढिलो बुझाउनेलाई स्पष्टीकरण सोधिएको र सो चित्तबुझ्दो नभएपछि देशभरका ३ हजार ७ सय ५६  नगर प्रमुख÷उपप्रमुखका उम्मेदवार जरिवानामा परेका हुन् । 

आयोगले एक सूचना निकालेर जरिवानामा परेका उम्मेदवारको विवरण सार्वजनिक गरेको छ । आयोगले स्थानीय तहको निर्वाचनमा उम्मेदवार भई चुनाव खर्चको विवरण नबुझाउने तथा ढिलो बुझाउनेलाई गत साउन ३१ गते स्पष्टीकरण सोध्ने निर्णय गर्दै भदौ १ गते १ हप्ताको समय दिएर स्पष्टीकरण मागेको थियो । 

हेर्नुहोस् विवरण :

खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?

प्रतिक्रिया

लेखकबाट थप

रातोपाटी संवाददाता
रातोपाटी संवाददाता

‘सबैको, सबैभन्दा राम्रो’ रातोपाटी डटकम। 

लेखकबाट थप