ईभी अटो शो नाडाको मात्र होइन हाम्रो पनि हो : अर्थमन्त्री शर्मा

person explore access_timeअसोज ६, २०७९ chat_bubble_outline0

अर्थमन्त्री जनार्दन शर्माले ईभी अटो शो नाडाको मात्र नभएर सम्पूर्ण नेपालीको भएको जिकिर गरेका छन् । बिहीबारबाट राजधानीमा शुरु भएको नेपालको पहिलो ईभी अटो शो को उद्घाटन सत्रलाई सम्बोधन गर्दै मन्त्री शर्माले यस्तो बताएका हुन् ।


‘ईभी अटो नाडाको मात्र होइन अब हाम्रो हो । अहिले विश्व नै ग्रीन अर्थतन्त्रको बहसमा प्रवेश गरिसकेको अवस्था छ। कसरी वातावरणमैत्री उत्पादन र प्रयोगमा ध्यान दिने भन्ने बहस चलिरहेको अवस्थामा नाडाले वातावरणमैत्री विद्युतीय सवारीको प्रदर्शनी शुरु गरेको छ । यसप्रति सरकार खुशी छ, आयोजक नाडालाई धेरै धेरै धन्यवाद दिन्छौं’  अर्थमन्त्री शर्माले भने ।अहिलेको आवश्यकता नै विद्युतीय सवारीको प्रयोग भएको भन्दै अर्थमन्त्री शर्माले वार्षिक ३ खर्बमाथिको पेट्रोलियम पदार्थको आयात प्रतिस्थापन गर्न पनि यसको प्रयोग आवश्यक रहेको बताए । सोही अवसरमा अर्थमन्त्री शर्माले पेट्रोलियम पदार्थमा मात्र नभएर हरेक वस्तु उत्पादन, आत्मनिर्भर र निर्यातमा सबै केन्द्रित हुनुपर्ने बताए ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।