राजनीति

धनकुटामा माओवादीको विद्रोह, पूर्व सांसद भण्डारीको स्वतन्त्र उम्मेदवारी

person explore access_timeअसोज ९, २०७९ chat_bubble_outline0

नेकपा माओवादी केन्द्रको धनकुटाका पार्टीका विभिन्न तहमा रहेका नेताहरुले सामूहिक राजीनामा दिएका छन् । जिल्लाबाट प्रतिनिधित्व गर्ने पोलिटब्युरो सदस्य हेमराज भण्डारी, केन्द्रीय सदस्य धनमाया विक पूर्व जिल्ला संयोजक डिल्लीराम राई लगायत नेताहरुले सामूहिक राजीनामा दिएका हुन् । 


पूर्व जिल्ला संयोजक डिल्लीराम राईले एक विज्ञप्ति जारी गर्दै हेमराज भण्डारीलाई प्रतिनिधि सभामा स्वतन्त्र उम्मेदवार उठाएर सहयोग गर्ने विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । धनकुटाको विकास र समृद्धिको योजना सहित योगदान गर्ने भण्डारी भएको भन्दै स्वतन्त्र उम्मेदवार उठाउने तयारी गरेका हुन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।