सकियो ‘टोनक बैना (सैमी)’ को छायांकन

person explore access_timeअसोज ९, २०७९ chat_bubble_outline0

उदय सुब्बाको निर्देशन रहेको फिल्म ‘टोनक बैना (सैमी)’ को छायांकन सकिएको छ । निर्देशक सुब्बाले सामाजिक संजाल मार्फत फिल्मको छायाँकन सकिएको जानकारी दिएका हुन् । 


प्रेमकथामा निर्माण भएको फिल्मको काठमाडौंंको जर्सिङपौवामा गरिएको थियो । गौरव पहारी, अर्जन गुरुङ, बुद्धि तामाङ, अम्बिका राई, प्रितिका शर्मा सुरवीर पण्डितलगायत कलाकारको मुख्य भूमिका रहेको फिल्म अम्बिका राईले निर्माण गरेकी हुन् । माता सुमित्रा फिल्मस् प्रालिको ब्यानरमा फिल्म निर्माण भएको हो ।निर्देशक सुब्बा निर्देशित पछिल्लो फिल्म ‘आकाशे खेती’ केही अगाडि प्रदर्शनका आएको थियो । फिल्मले बक्स अफिसमा व्यवसायिक सफलता भने हात पार्न सकेन ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।