ज्याकलिनलाई दिल्लीको अदालतले दियो अन्तरिम जमानत

person explore access_timeअसोज १०, २०७९ chat_bubble_outline0

बलिउड अभिनेत्री ज्याकलिन फर्नान्डेजलाई दिल्लीको पटियाला हाउस अदालतले ५० हजार रुपैयाँ धरौटीमा अन्तरिम जमानत दिएको छ । करोडौँ ठगी गरेको आरोप लागेका सुकेश चन्द्रशेखरबाट अमूल्य उपहार लिएको भन्दै फर्नान्डिस विरुद्ध मुद्दा दायर भएको छ । 


मनी लान्ड्रिङको यस मामिलामा प्रवर्तन निदेशालयले ज्याकलिनसँग कयौँपटक घण्टौँसम्म सोधपुछ गरिरसकेको छ । उनी आज दिल्लीको पटियाला हाउस अदालतमा हाजिर भएकी थिइन् । फर्नान्डिस एनआईए न्यायाधीश शैलेन्द्र मलिकको अदालतमा पनि उपस्थित हुनेछन् किनभने सुकेश चन्द्रशेखर मनी लान्ड्रिंग मुद्दामा पूरक आरोपपत्र पनि दायर गरिएको छ।न्यायाधीश शैलेन्द्र मलिकले फर्नान्डिसको जमानत याचिकामा प्रवर्तन निर्देशनालयसँग जवाफ मागेका छन्। त्यतिन्जेल फर्नान्डिजका वकिलको आग्रहमा अदालतले उनलाई ५० हजार रुपैयाँ धरौटीमा अन्तरिम जमानत दिएको थियो । दिल्लीको पटियाला हाउस कोर्टले ज्याकलिन ज्याकलिनलाई मनी लान्ड्रिङ मुद्दामा आज हाजिर हुन भनेको थियो ।प्रवर्तन निर्देशनालयले २०० करोड रुपैयाँको मनी लान्ड्रिंगको मुद्दामा दायर गरेको आरोपपत्रमा फर्नान्डिसको नाम पनि समावेश गरेको छ। प्रवर्तन निर्देशनालयले मुद्दाको आरोपपत्रमा ज्याकलिनलाई अभियुक्तको रूपमा नाम दिएको छ। यस मुद्दामा मुख्य अभियुक्त सुकेश चन्द्रशेखर जेलमा छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।