एनसीसी र कुमारी बैंकले गरे मर्जरको सम्झौता

person explore access_timeअसोज १०, २०७९ chat_bubble_outline0

नेपाल क्रेडिट एण्ड कमर्स बैंक (एनसीसी) र कुमारी बैंकबीच मर्जर हुने भएको छ । सोमबार दुई कम्पनीले कार्यक्रम गर्दै आफूहरूबीच मर्जर सम्झौता हुन लागेको जानकारी दिएका हुन् । विगत लामो समयदेखि मर्जरको प्रयासमा रहेका कम्पनीहरू अन्तत गाभिन सहमत बनेका हुन् । बैंकका सञ्चालकहरूबीच सहमती जुटेपछि  सोमबार कार्यक्रम नै गरेर बैंकहरूले मर्जरको घोषणा गरेका हुन् । 


दुई बैंकका सञ्चालकहरूबीच १ः१ को अनुपातमा मर्जर हुनेछ । तर, सम्पत्ती तथा दायित्व मूल्यांकन (डीडीए)पछि सेयर मूल्यमा पर्ने फरकसँगै सेयर अनुपात भने फेरिन सक्छ । हाल एनसीसी बैंकको चुक्ता पूँजी ११ अर्ब १३ करोड ९६ लाख ७८० रुपैयाँ छ । यस्तै, कुमारी बैंकको चुक्तपूँजी १४ अर्ब ७१ करोड ११ लाख ८३३ रुपैयाँ छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।