मदनकृष्णको अभिनयमा ‘सुखी हुनु छैन मलाई’ सार्वजनिक

person explore access_timeअसोज ११, २०७९ chat_bubble_outline0

गायक स्वरूपराज आचार्यको स्वर तथा केदार पनेरुको शब्द रहेको गीत ‘सुखी हुनु छैन मलाई’ सार्वजनिक भएको छ । गीतमा कृति न्यौपानेको संगीत छ ।


गीतको भिडियोमा वरिष्ठ कलाकार मदनकृष्ण श्रेष्ठको अभिनय छ । भिडियो अभिनयमा श्रेष्ठलाई मञ्जु श्रेष्ठ र सुनिल बन्जाडेले साथ दिएका छन् । बालकलाकार स्विकृति मगराती, सुगम रेग्मी, अर्पणा श्रेष्ठ र प्रवेश खड्काको पनि भिडियोमा अभिनय छ । दिनेश पराजुलीको छायांकन र राकेश दाहालको सम्पादन रहेको भिडियोका निर्देशक वसन्त सापकोटाले गरेका हुन् ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।