समुद्री आँधीले क्युबामा ब्ल्याक आउट

person explore access_timeअसोज १२, २०७९ chat_bubble_outline0

समुद्री आँधी इयानका कारण क्युबा देश पुरै विद्युत्विहीन बनेको त्यहाँको सरकारले जानकारी दिएको छ । मुख्य पावर प्लान्टलाई पुनः सुचारु गर्न नसकेपछि विद्युतीय व्यवस्था नै ध्वस्त बनेको अधिकारीहरूले बताएका छन् । 


त्यहाँको विद्युत् प्राधिकरणका प्रमुखले करिब १.१ करोड जनसङ्ख्या अन्धकारमा रहेको जानकारी दिएका छन् । स्थानीय पत्रकारले एन्टानियो गुटेरेस थर्मो इलेक्ट्रिक पावर प्लान्टलाई पनि सुचारु गर्न नसकिएको जानकारी दिए । आँधीबाट कम्तीमा दुई जनाको मृत्यु भएको छ भने धेरै संरचनाहरुमा क्षतिमा पुगेको छ । १९५ किलोमिटर प्रतिघण्टाको गतिमा आएको सो आँधी यतिबेला अमेरिकाको फ्लोरिडा राज्यतर्फ अघि बढिरहेको छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।