३३ वर्षका क्यानेडेली अभिनेताको निधन

person explore access_timeअसोज १३, २०७९ chat_bubble_outline0

३३ वर्षका क्यानेडेली अभिनेता रोबर्ट कोर्मियरको एक ‘दुःखद दुर्घटना’ मा निधन भएको छ । यो खबरलाई उनकी बहिनीले पुष्टि गरेकी छिन् ।


उनकी बहिनी स्टेफानी कोर्मियरले सिटिभी न्युज टोरन्टोलाई बुधबार दिएको जानकारी अनुसार रोबर्टको गत सेप्टेम्बर २३ मा निधन भएको हो । ‘रोबीको अप्रत्याशित निधनले हामीलाई विक्षिप्त पारेको छ,’ उनले भनिन् ।‘रोबीको एक दुःखद दुर्घटनामा निधन भएको हो,’ कोर्मियरले भनिन् । ‘टोरोन्टोस्थित क्रिटिकल केयर टिमका सदस्यले टिमले रोबीलाई प्रदान गरेको अत्यधिक केयर र परिवारप्रति देखाएको दयाका लागि हृदयदेखि नै नमन । हामी यसका लागि जीवनभर कृतज्ञ रहनेछौँ ।’यद्यपि, दुर्घटना कस्तो थियो भनेर उनले कुनै जानकारी भने दिइनन् ।

‘दुःखको यो घडीमा रोबीका साथी, सहकर्मी र प्रशंसकले हाम्रो परिवारलाई देखाएको माया र समर्थनले मलमपट्टी लगाउने काम गरेको छ,’ उनले थपेकी छिन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।