जैसीदेवलमा खुकुरी प्रहार गरेर भागेका ४ जना पक्राउ

person explore access_timeअसोज १३, २०७९ chat_bubble_outline0

काठमाडौंको जैसिदेवलमा इन्द्रजात्राको दिन अन्धाधुन्ध खुकुरी प्रहार गरेर भाग्ने ४ जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । भदौ २९ मा बसन्तपुर डबलीबाट गणेश मन्दिर तिर जाँदै गरेका राजिव श्रेष्ठ सहित ७ जना खुकुरी प्रहारबाट घाइते भएका थिए ।
खुकुरी प्रहारमा गरेको आरोपमा प्रहरीले मकवानपुरको बकैया गाउँपालिका–६ घर भएका राजेश लामा (बल),सिन्धुली तीनपाटन घर भएका १८ वर्षीय राजु मगर र दुईजना नाबालकलाई पक्राउ गरेको छ । खुकुरी प्रहार गरेर भागेका २२ वर्षीय राजेश लामालाई मकवानपुरबाट पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी परिसर काठमाडौंले जनाएको छ ।


साँझ ९ बजेतिर राजेशको नेतृत्वमा रहेका ५–६ जनाले खुकुरी प्रहार गरेको प्रहरीको प्रारम्भिक अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।