रुबिनाको कप्तानीमा नवौं राष्ट्रिय खेलकुदका लागि पुलिसको टोली घोषणा

person explore access_timeअसोज १३, २०७९ chat_bubble_outline0

रुबिना क्षेत्रीको कप्तानीमा नेपाल पुलिस क्लबले नवौं राष्ट्रिय क्रिकेट प्रतियोगिताका लागि महिला टोली घोषणा गरेको छ । पुलिसले पहिलोपटक महिला टोली तयार पारेको हो ।  विभागीय टोलीमा महिला क्रिकेट टोली तयार पार्ने पुलिस दोस्रो टिम हो । पुलिस टोलीको प्रशिक्षकमा मन्जित श्रेष्ठ रहेका छन् ।


यसअघि घरेलु महिला क्रिकेटमा एपीएफले राज गर्दै आएको थियो । नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको पुरुष क्रिकेटमा पुलिसले स्वर्ण जितिसकेको छ ।नेपाल टोली :
रुबिना क्षेत्री (कप्तान), काजल श्रेष्ठ (विकेट किपर), अप्सरी वेगम, सबनम राई, संगिता राई, हिरन्मई राय, कविता जोशी, रेवती धामी, ईश्वरी विष्ट, लक्ष्मी साउद, कविता कुँवर, सम्झना खड्का, मनिषा उपाध्याय र शोभा रोकायाकमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।