व्यापार

सातामा १२ सयले बढ्यो सुनको मूल्य

person explore access_timeअसोज १५, २०७९ chat_bubble_outline0

यो साता सुनको मूल्य प्रतितोला १२ सय रुपैयाँले बढेको छ । नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघकाअनुसार गत साताको शुक्रबारको तुलनामा यो साताको शुक्रबारसम्ममा तोलामा १२ सयले बढेको  हो ।


गत साताको शुक्रबार छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला ९१ हजार ८०० रुपैयाँ थियो । जुन, साताभरमा तोलामा १२ सयले बढेर ९३ हजार रुपैयाँ कायम भएको छ । यो साता सोमबार सुनको मूल्य स्थिर थियो । यस्तै मंगलबार ४०० ले घटेको थियो भने बुधबार २०० रुपैयाँले बढेको थियो ।यसैगरी बिहीबार एकैदिन तोलामा १२ सय रुपैयाँले बढेको थियो । यस्तै शुक्रबार प्रतितोला सुनको मूल्य प्रतितोला २०० रुपैयाँले बढेको थियो । यो साता चाँदीको मूल्य भने स्थिर कायम छ । गत साताको शुक्रबार तोलामा ११ सय ७० रुपैयाँ कायम रहेको चाँदीको मूल्य हिजो शुक्रबार पनि यही कायम छ ।
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।