उम्मेदवारका आकांक्षीबाट बच्न गोप्य स्थानमा जसपाको बैठक

person explore access_timeअसोज १५, २०७९ chat_bubble_outline0
फाइल : फोटो

जनता समाजवादी पार्टी नेपाल केन्द्रीय कार्यकारिणी समितिको बैठक बस्न लागेको छ । प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाको प्रत्यक्ष तर्फको उम्मेदवार चयन, पाँच दलीय गठबन्धनसँग चुनावी तालमेल, समानुपातिक उम्मेदवारको सूची संशोधनलगायतको विषयमा छलफल हुने जसपाका प्रवक्ता मनिष सुमनले बताए । पार्टी कार्यालयमा बैठक बस्ने भनिए पनि त्यहाँ अन्यत्र सारिएको छ ।


जसपाले बैठक स्थल गोप्य राखेको छ । अधिकांश टिकटका आकांक्षीहरु काठमाडौंमै छन् । बैठक स्थलमा भिडभाड हुने डरले बैठकलाई गोप्य ठाउँमा सारिएको स्रोतले जनाएको छ ।सत्ता गठबन्धनमा जसपासँग कुरा मिलेको छैन । गठबन्धनले जसपालाई देशभर १५ वटा सीट दिएको छ । जसपाले त्यसलाई स्विकार गरेको छैन । जसपाले ३० वटा सीट माग गरेको छ । त्यसमध्ये मधेश प्रदेशमै २० वटा सीट जसपाले माग गरेको छ । त्यसैमा दलहरु बीच सहमति बनेको छैन ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।