स्पर्सलाई हराउँदै शीर्ष स्थानमा अर्सनलको पकड बलियो

person explore access_timeअसोज १५, २०७९ chat_bubble_outline0

नर्थ लण्डन डार्बीमा १० खेलाडीमा सीमित टोटनहम हटस्पर्सलाई हराउँदै आर्सनलले इंग्लिस प्रिमियर लिगको शीर्ष स्थानमा आफ्नो पकड बलियो बनाएको छ । शनिबारको खेलमा आर्सनल ३–१ गोलले विजयी भएको हो ।


खेलमा राम्रो सुरुवात गरेको आर्सनलका लागि थोमस पार्टलेले खेलको २० औँ मिनेटमा गोल गर्दै अग्रता दिलाएका थिए । तर ३१ औँ मिनेटमा ह्यारी केनले पेनाल्टीमार्फत गोल गर्दै खेल बराबरीमा ल्याए । प्रिमियर लिगका अवे खेलमा उनको यो १ सयौँ गोल थियो ।दोस्रो हाफमा गब्रियल जिसुसको गोलको मद्दतले आर्सनलले पुनः अग्रता लियो । ६२ औँ मिनेटमा एमर्सन रोयलले रातो कार्ड खाँदै मैदान छाड्न परेपछि स्पर्स थप दबाबमा पर्‍यो । यसको फाइदा उठाउँदै ग्रानिट जाकाले आर्सनलका लागि अर्को गोल थपे । ८ खेलपछि आर्सनल २१ अंकसहित शीर्ष स्थानमा रहेको छ । स्पर्स १७ अंकसहित लिगको तेस्रो स्थानमा छ ।कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।