भारतमा फाइभजी मोबाइल सेवाको औपचारिक उद्घाटन

person explore access_timeअसोज १५, २०७९ chat_bubble_outline0

प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले शनिबार देशमा फाइभजी मोबाइल सेवाको औपचारिक उद्घाटन गरेका छन् । प्रधानमन्त्री मोदीले फाइभजीको सुरुवात गरेपछि शनिबारदेखि नै देशका आठ सहरमा फाइभजी सेवा सुरु भएको छ ।


आगामी वर्षसम्म यो सेवा देशभर विस्तार गर्ने योजना छ । दिल्लीमा आयोजित ‘इन्डिया मोबाइल कांग्रेस २०२२’ नामक कार्यक्रममा प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीले यो सेवा सुरु गरेका हुन् । यससँगै फाइभजी सेवाले देशमा अति उच्च गतिको इन्टरनेटको बाटो खोल्नेछ ।औपचारिक उद्घाटनपछि एयरटेलका अध्यक्ष सुनिल मित्तलले आफ्नो कम्पनीले फाइभजी सेवा सुरु भएको घोषणा गरेका थिए । शनिबार (अक्टोबर १) देखि आठ सहरमा फाइभजी सेवा सुरु भएको मित्तलले जानकारी दिए ।फाइभजी सेवा सुरु हुने आठ सहरहरूमा दिल्ली, मुम्बई, बेंगलुरु, वाराणसी समावेश छन्। कम्पनीका अधिकारीहरूका अनुसार एयरटेलले मार्च २०२४ सम्ममा देशको हरेक कुनामा फाइभजी सेवा पुर्‍याउने छ ।

–बीबीसी हिन्दी

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।